Pomosty pływające

Oferujemy pomosty cumownicze, rekreacyjne, wędkarskie, pływające platformy i tarasy, garaże(hangary)wodne, wyspy dla ptaków.

Naszym głównym produktem są pomosty wykonane w konstrukcji drewnianej Do budowy konstrukcji pomostów używane jest drewno sosnowe, impregnowane ciśnieniowo. Na zamówienie wykonujemy konstrukcje ze stali ocynkowanej lub aluminium. Pokład( zwany też deckiem lub dyliną) montowany jest z deski sosnowej ryflowanej i impregnowanej ciśnieniowo.
Standardowy wymiar deski 28m x 140mm
Na zamówienie montujemy pokład z deski modrzewiowej, drewna egzotycznego, desek z kompozytu.
Element wypornościowy stanowią pływaki z tworzywa sztucznego i pływaki z siatkobetonu.

Stabilny pomost pływający tworzony jest poprzez łączenie poszczególnych segmentów w zestawy o określonej w projekcie konfiguracji.
Segmenty łączone są za pomocą sworzni wykonanych ze stali ocynkowanej.
Posadowienie pomostów odbywa się za pomocą martwych kotwic, pali z prowadnicami, odpór stalowych lub drewnianych i lin cumowniczych.

Podstawowy schemat połączeń segmentów:
I, T, U, L, E

Pomost typu E Pomost typu I Pomost typu L Pomost typu T Pomost typu U

Pomosty na pływakach z tworzywa sztucznego:

Pomosty na pływakach z tworzywa sztucznego należą do pomostów lekkich. Są łatwe w transporcie i montażu i demontażu. Niskie zanurzenie umożliwia posadowienie na płytkich akwenach. Są odporne na nacisk lodu. Mogą pozostawać w okresie zimowym na wodzie stojącej. Pomosty na pływakach z tworzywa sztucznego są obecnie najpowszechniej stosowanym rozwiązaniem w projektach pomostów cumowniczych, rekreacyjnych, wędkarskich, pływających tarasach.

Nasze pomosty przeszły surowy sprawdzian w długoletnim okresie użytkowania. Są bezpieczne dla użytkowników, proste w montażu i odporne na działanie ekstremalnych warunków atmosferycznych.

Kapielisko na prywatnej posesji. Pokłady pomostów z modrzewia Pomost pływajacy odgradzający kapielisko Platforma pływajaca (scena,kawiarnia) przy pałacu Ministerstwa Kultury w Radziejowicach Pomost cumowany przy palach stalowych z prowadnicami Pomost na jez. Ślesińskim Pomost dla kajakarzy w Orzechowie na Warcie Pomost kapielowy na przydomowym stawie Pomost L na pływakach z siatkobetonu  z półką dla kajakarzy Pomost na konstrukcji stalowej z pokładem z formatek ze sklejki wodoodpornej Pomost na pływakach ML300PE Zalew Zegrzyński Pomost pływający na jeziorze Budzisławskim Pomost posadowiony przy stalowych palach z prowadnicami Pomost posadowiony za pomocą martwych kotwic Pomost przy Zajeździe Przystań. Jez. Szczutowskie Platforma kąpielowa Pomost rekreacyjny  z ławkami. Park w Kleczewie Pomost T na pływakach z siatkobetonu Pomost widokowy na pływakch z siatkobetonu Pomosty gotowe do transportu Pływaki ML300PE Pomosty na pływakach z siatkobetonu w Jastani - czekają na wodowanie Pomosty w basenie przystani w Czerwonaku nad Wartą Pomosty wygradzające kąpielisko. Rajska plaża k. Bobolic Pomost z przyczółkiem na jez. Wegorzyno w Sulęczynie Prywatny pomost dla  łodzi na Gople Długi pomost na jeziorze Gopło Platforma pływająca 8 kątna Pływający slip dla kajakarzy na Gwdzie Pomost na jeziorze Chłopowo Pomost na jeziorze Powidzkim Altana z ławkami na pomoście pływającym Altana nocą na jez. Mikorzyńskim Pomost pływający na Pilicy Pomost na jez. Wilanowskim. Warszawa. Odnoga cumownicza przy pomoście stałym o zmieniającym sie kącie nachylenia trapu
Pomost T
O firmie, kontakt
Pomosty pływające
Pomosty stałe, mola
Wyposazenie pomostów
Mała architektura nad wodą
Realizacje
Budowa pomostów

Projekt i wykonanie ActivePC